אודותיי

שנת 2009 היא שנת מפנה בחיי. עד אז הייתי מורה למתמטיקה בבי"ס יסודי.

בשנת 2009 ילדתי את בני השמיני. מיד לאחר הלידה התחלנו (אבי ילדיי ואני) הליך גירושין.

בעיצומו של הליך הגירושין אבי ילדיי קיבל עצות אחיתופל אשר פגעו בילדים שלנו באופן קשה מאוד. 

העצה הראשונה (אם אפשר לקרוא לזה עצה) הייתה לעזוב את מקום העבודה. אבי ילדיי עבד בהייטק (במוטורולה) והרוויח יפה. מטרת "הרעיון" לעזוב מקום עבודה רווחי, הייתה להקטין ולמזער את גובה פסיקת דמי המזונות.

מיותר לציין שמעשה זה לא רק שלא הועיל להפחתת חיוב המזונות אלא אף פגע באופן אנוש בילדים שלנו ובמיוחד באבי ילדיי.

בנוסף, לאבי ילדיי הייתה אזרחות אוסטרלית. חששתי שהוא עלול לברוח מהארץ טרם הסדרת הגירושין במיוחד כאשר הוריו באוסטרליה, מצבו דחוק, אינו עובד ובעצם אין מה שקושר אותו להישאר בישראל.

אכן, אבי ילדיי ניסה לצאת מהארץ לאוסטרליה כמה וכמה פעמים אך כל ניסיונותיו לא צלחו. צו עיכוב יציאה מהארץ נשאר על כנו ולא בוטל למרות בקשות חוזרות ונשנות שהוגשו באמתלות שונות.

בשנת 2011 הצליח אבי ילדיי להערים על המדינה ולצאת מהארץ באמצעות דרכון מזויף.

את הגט שלי קיבלתי באמצעות גט שליחים. את המזונות לא הצלחתי לגבות כי למדינת אוסטרליה באותן שנים לא היה קשר עם מדינת ישראל.

עברו וחלפו השנים, אוסטרליה הצטרפה לאמנת ניו-יורק ומשם הדרך לגביית מזונות ילדים מאבי ילדיי הנמצא באוסטרליה התאפשרה.

זו הכתבה שפורסמה בנושא גביית המזונות בעיתון גלובס:

 https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001245652

נכון להיום, מצד אחד אבי ילדיי משלם דמי מזונות באמצעות הליכי גביה באוסטרליה בשיתוף פעולה עם מדינת ישראל אולם מצד שני, ילדיי ננטשו בעיצומו של הליך גירושין ונגרם להם נזק בלתי הפיך.

נוכח ניסיון אישי מר, מיד עם הצטרפותי כחברה בלשכת עורכי הדין פתחתי משרד עצמאי ושמתי לנגד עיניי את טובת ילדי ההורים המתגרשים.

הדבר היקר ביותר להורים הוא הילדים. 

בעיצומו של הליך גירושין במיוחד במקרים שהסכסוך בעצימות גבוהה, ההורה מתקשה לראות ולפעול באופן שייטיב עם הילדים או יקטין את הפגיעה בהם. 

במקרים אלה חשוב מאוד (ואף אקוטי!) לבחור עורך דין שינהל את הליך הגירושין באופן אחראי, כאשר המטרה היא שבסיומו של ההליך תהיה משפחה מתפקדת (משפחה של הורים גרושים). שיישארו גם אמא וגם אבא בחיי הילדים, למען התפתחותם ותפקודם הבריא.

בתחום דיני המשפחה אני עוסקת בעיקר בסוגיית הגירושין. 

מניסיוני האישי, אני עושה את כל המאמצים להוביל את הלקוחות שלי לסיים את הליך הגירושין ברוח טובה ולהימנע מ"לשרוף את המועדון".

לקחתי על עצמי כשליחות לתת יד לאנשים שנמצאים בהליך גירושין בעצות טובות המיטיבות איתם ועם משפחתם (למרות שהם בעיצומו של הליך גירושין, למרות שהם כעוסים ופגועים), להראות להם את האור בקצה המנהרה ולהזכיר להם את אחריותם כלפי עצמם וכלפי ילדיהם. להזכיר להם שיש חיים אחרי הגירושין. ליצור איכות חיים !

אני מזמינה אתכם להתבונן, לזכור שאתם משפחה וכך תישארו לנצח.

התקשרו אלי לתיאום פגישה במשרד: 054-9170505

תחום נוסף בו אני עוסקת הוא חדלות פירעון ושיקום כלכלי. 

חובות בהוצאה לפועל, חובות לבנקים, ניהול מו"מ לפירעון חובות כמו גם הפטר מחובות (מחיקת חובות) הוא תחום רחב. לעיתים כאשר נקלעים למצב של חוב אשר בגינו חשבון הבנק מעוקל ומשם המצב מתדרדר עד כדי כך שמאבדים שליטה, חשוב לתת לעורך דין הבקיא בתחום ובעל ניסיון לנהל את המשבר.

מניסיוני כמתמחה בלשכת ההוצאה לפועל ובכלל כמי שעוסקת בניהול חובות של מאות אנשים, יש אפשרויות מגוונות לפתרון משבר כלכלי. כל אפשרות וההשלכות שלה. כל חייב והאפשרויות הכלכליות שלו. חשוב להתאים את הפתרון לבעיה ולמקרה הספציפי של החוב ושל החייב.

היו מקרים בהם הצלחתי לבטל חוב מטעמים פרוצדורליים כמו למשל חוב ישן או חוב שלא בא לידיעת החייב בזמן. יש מגוון רחב של נקודות שצריך לשים אליהן לב כאשר בוחנים חוב שהתגבש ובמיוחד כאשר בודקים חוב ישן.

צרו קשר עוד היום להתחיל את המסע אל החופש מחובות 054-9170505

בנוסף להיותי עורכת דין ומגשרת בתחום המשפחה וחדלות הפירעון אני גם מלווה ומייעצת לעורכי דין במגוון תחומים.

להלן כמה דוגמאות (ללא שמות כמובן!) לשירותים שאני נותנת לעו"ד:

  • יש לי לקוחות שהם עו"ד שכירים ואני מלווה אותם לקראת יציאתם לעצמאות עסקית.
  • יש לי לקוחות שהם עצמאיים בתחומים שונים ואני מכשירה אותם מבחינה פרקטית בתחום דיני המשפחה ובמיוחד בניהול תיקים בבתי הדין הרבניים.
  • יש לי לקוחות שהם עו"ד בתחום המשפחה והם שוכרים את שירותיי בתיקים מסובכים במיוחד (למשל שיש לצדדים נכסים בחו"ל או שאחד מהצדדים ברח לחו"ל או שיש חשש להכרזת קטין נזקק על אחד מהילדים או כולם או שיש סכסוך בעצימות מדאיגה וכו') כדי שאעזור להם לקדם פתרון.
  • יש לי לקוחות שהם עו"ד עצמאיים והם שוכרים את שירותיי כדי ללמוד איך להגדיל את הרווחים שלהם. להתפתח מבחינה עסקית ואישית.
  • יש לי לקוחות שהם עו"ד עצמאיים והם שוכרים את שירותיי כדי שאעזור להם לנהל את העסק מבחינת אדמיניסטרציה. בין היתר לנהל את הזמן באופן שיישאר זמן משפחה וזמן אישי למרות העבודה כעצמאי.
  • יש לי לקוחות שהם עו"ד עצמאיים ואני עוזרת להם בנושא השיווק ומתן שירות ללקוחות מבחינה תקשורתית.
  • יש לי לקוחות שהם עו"ד עצמאיים ואני עוזרת להם בתחום הכתיבה והליטיגציה בדגש על סודות השכנוע והתקשורת.

בקיצור, כל עזרה שעו"ד שכיר או עצמאי מבקש, אני עוזרת בשמחה. כל עורכי הדין שאני מלווה מדווחים על הגדלת הכנסות, הצלחות וברוך השם יש לי לקוחות רבים. אני כמובן שומרת על סודיות ולעולם לא מוסרת את שמותיהם.

אם אתה עורך דין שרוצה למצות את כישוריך ולהעצים את שביעות רצונך מעצמך, אתה מוזמן ליצור איתי קשר בנייד 054-9170505

800_6155546b53b5a

מוזמנים ליצור איתי קשר-

צריכים עזרה בייצוג? תביעה? אני כאן בשבילכם.