גישור


גישור

להליך הגישור יתרונות רבים על פני הגשת תביעות וניהול הליך גירושין בבית משפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.

הבאתי כמה מהיתרונות העיקריים:


שליטה -  הצדדים מגיעים להבנות בעזרת המגשר ומנסחים את התנאים של הסכם הגירושין. כך הם משיגים שליטה מלאה על ההסכמות בינהם (מאשר ששופט יחליט).


חיסכון בזמן – הצדדים מגבשים את הסכם הגירושין בקצב שלהם. אינם כפופים למועדים של בית המשפט או בית הדין הרבני. כך יכולים הצדדים לסיים את ההליך מהר יותר או לאט יותר, בהתאם לרצונם.


פרטיות – הצדדים מנהלים את הליך הגירושין כראות עיניהם ובלי מעורבות לשכת הרווחה או פקידות סעד. הצדדים שומרים על עצמאותם ועל סודיות ההליך.


רוח טובה, שלום וחברות – הצדדים מנהלים הליך גירושין תוך כבוד הדדי (בעזרת עורך הדין / מגשר) ותקשורת מכבדת וללא צורך בהכפשת הצד השני. מצב זה חוסך הרבה עגמת נפש מהצדדים ומהילדים כאחד.


חיסכון כלכלי – המגשר נותן שירות לשני הצדדים ומוביל אותם להסכמות המקובלות על שניהם. זהו חיסכון בהוצאות שכר טרחה. הליך הגישור זול בהרבה מניהול הליך בבית משפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.


כיבוד ההסכם – כיבוד הסכם הגירושין חשוב אפילו יותר מניסוחו. לעיתים יש הסכם גירושין אבל אחד הצדדים לא מכבד אותו (הצד שמרגיש מקופח או כפוי). על מנת לחסוך בהוצאות אכיפת הסכם (בבית משפט או בהוצאה לפועל) כדאי לנסח הסכם מתוך הבנה ושיתוף פעולה. הסכם שנוסח על ידי הצדדים מגדיל את הסיכוי של קיומו וחוסך הוצאות בעתיד.


במלחמות גם כשמנצחים - מפסידים!

בהליך גישור מרוויחים כל הצדדים ובעיקר הילדים - מרוויחים הורים מתפקדים ונוכחים!

אתם מוזמנים ליצור קשר ולבחון את מודל הגישור לסיום הסכסוך.

למען חיים טובים ונוחים יותר, אחרי הגירושין.

לגישור חייגו: 054-9170505

רביה-טל סלומון, עורכת דין ומגשרת.